Share

Kurumsal

Kurumsal

HAYALLERİNİZİ

İNŞA ETMEK İÇİN

İNŞAATIN HER ALANINDAYIZ…

Yıllar önce bir şehrin kentleşme çalışmalarında etkili olmak ve insanların yaşam kalitesini hep daha yükseğe çıkarmak hedefiyle yola çıktık. Sadece projelerimizin içerisinde yaşayanların değil o bölgedeki herkesin hayatına artı değer katacak, çevreye duyarlı ve bulunduğu bölgeye simge olacak projeler inşa etmeyi kurumsal vizyonumuz olarak belirledik.

Şehrin merkezindeki konforlu evlere yolculuk, yeni Trademark projelerinde alışılagelmiş inşaat hızımız ve kalitemiz ile devam ediyor.

Son 10 yıl içerisinde 500.000 metrekare inşaat alanında 2.500’den fazla aileyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşadık. 2020 senesinde başlayan pandemi, savaş ve tedarik zincirinin bozulması sürecinden, önceden almış olduğumuz finansal önlemler ile güçlenerek çıktık. Bu süreç içerisinde yapmış olduğumuz ve kısa süre içerisinde yapmayı planladığımız anlaşmalar ile beraber 5 yıl içerisinde 2.500’den fazla aileyi daha ev sahibi yapmayı hedefliyoruz.

2020 senesi içerisinde yaşamış olduğumuz deprem afeti ile Gayrimenkul Geliştirmenin ne kadar yüksek bir sorumluluk taşıdığını bir kez daha görmüş olduk. İnşa etmiş olduğumuz projelerin ilgili bakanlık ve kuruluşlardan hasarsız raporu almış olması ve tüm daire sahiplerimizin teşekkürü, 40 yıllık yolculuğumuzun en büyük hediyelerinden biri oldu.

Yola çıktığımız ilk günden bu güne kadar müşterilerimizle; kurumsal yapının aksine bir aile, dostluk ilişkisiyle birbirimize bağlandık. Yaşam alanlarını teslim ettiğimiz birçok dostumuz bizleri yuvalarına davet ederek bir fincan kahve ikram ederken kimileri yolları düştükçe ofisimizde bir fincan kahvemize eşlik etti.

İzmir’e yakışacak ve bölgenin silüetini değiştirecek yeni bir proje ile sizlerle tekrardan buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.